Je bent hier:

Contact

Wij komen graag met u in contact via info@ufl-swol.nl, onderstaande contactgegevens of het invulveld onder aan deze webpagina.
Bouwien Janssen-Kuijpers

Directeur Universiteitsfonds Limburg / SWOL
bouwien.janssen@maastrichtuniversity.nl

Tineke Oosterloo

Communications Officer
t.oosterloo@maastrichtuniversity.nl

Miranda Klingenstijn

Office & Event Manager
miranda.klingenstijn@maastrichtuniversity.nl

Guido Vanderbroeck

Senior Adviseur
g.vanderbroeck@maastrichtuniversity.nl

Ans Buck

Support Officer Fondsenwerving
a.buck@maastrichtuniversity.nl

Etienne Hanneman

Financial Consultant
e.hanneman@maastrichtuniversity.nl

Invulveld